טיפול הרמת גבות

בשיטת הלמינציה מתבצע בעזרת קרטין במספר שלבים. בטיפול שערות הגבה מורמות כלפי מעלה באופן קבוע, מה שנותן אשלייה של גבות מלאות, מעוצבות ומסודרות. בנוסף לאפקט האסתטי, מדובר בטיפול משקם שמזין את השערה, מחזק אותה ואף מאפשר לבצע תיקונים במבנה ומראה הגבה.
הטיפול אינו ארוך ולא כרוך בחוסר נעימות בשום שלב.
הרמת גבות זהו פתרון מושלם לנשים וגברים שלא מעוניינים באיפור קבוע או צביעת גבות, ונמאס להם לשים מסקרה או ג'ל לגבות ולסרק אותם מידי יום.

המלצה :

במשך שנים עשיתי את טיפולי צביעת הגבות שלי בכל מיני קליניקות שונות שהחלפתי כמו גרביים כי אף אחת מהן לא נתנה לי את התוצאה שחיפשתי. הייתי מגיעה לכל קליניקה בתקווה שזאת תהיה האחת שלי ויוצאת בכל פעם מאוכזבת מהתוצאה. כשהגעתי לטויה הייתי כבר שבורה מנטלית ולא האמנתי שאמצא מקום שייתן לי את התוצאה שחיפשתי. כבר מהרגע הראשון המטפלת הגיעה ועזרה לי לבחור צבע שיתאים לגבות שלי והרגיעה אותי שאני נמצאת בידיים טובות, ולאחר הטיפול כשהסתכלתי במראה לא יכולתי להאמין שסוף סוף מצאתי את המקום בשבילי! ועוד במחיר הכי משתלם בשוק.

מה הוא טיפול צביעת גבות

טיפול צביעת הגבות הוא טיפול בו אנו נותנים גוון דומיננטי וחדש לגבות בהירות או בעלות צבע עמום על מנת לתת להן מראה בולט, מלא ולהדגיש את שיערות הגבה מבלי להשתמש בחומרים של הרמה. את צביעת הגבות אנחנו מבצעים בעזרת מי חמצן וצבע ייעודיים לגבות והטיפול נמשך כמה דקות קצרות. בדרך כלל בסיום הרמת הגבות, גם נצבע את הגבות כדי לתת לגבות מראה בולט אפילו יותר. 

למי הוא מתאים


טיפול צביעת הגבות מתאים לכל אחד שרוצה לתת נפח חדש לגבות, ולגרום להן לבלוט. עם זאת, המועמדים האידאליים ביותר לצביעת הגבות הם בעלי גבות בהירות או דלות, שכן הם ייהנו מצביעת הגבות יותר מכולם.

סיכונים


הסיכון העיקרי ביותר בעת צביעת הגבות הוא תגובה אלרגית שעלולה להתפתח בעור הרגיש שמסביב לעיניים. אצלנו בטויה אנחנו דואגים לבדוק את כל החומרים על כף היד של המטופל לפני הטיפול כדי לוודא שלא תהיה כל תגובה אלרגית לחומרים בהם אנחנו משתמשים.

מה הוא טיפול צביעת ריסים


הטיפול לצביעת הריסים נועד להבליט את מראה הריסים מבלי להרים אותן, לשזור, או להלחים ריסים נוספות אל העפעף. בטיפול לצביעת הריסים אנו משתמשים בצבעים ייעודיים לצביעת הריסים שהם עדינים יותר מהצבעים המיועדים לצביעת הגבות כדי לא להזיק לעיניים הרגישות שלנו. את ביעת הריסים בדרך כלל נבצע גם לאחר ברמת ריסים כי להבליט את מראה הריסים עוד יותר.

המוצרים שלנו

הקורסים שלנו

קורס הרמת ריסים
קורס הרמת גבות
קורס פיתוח ושיווק עסקי
קורס קולוריסטיקה
קורס הרמת גבות והרמת ריסים - משולב
קורס עיצוב גבות וצביעה - קולוריסטיקה

מידע מקצועי

מניפת הצבעים של THUYA
מהו Pre-Smoothing ומי בדיוק צריך אותו?
מדוע הטיפול של הרמת גבות לא עובד?
0
    0
    סל הקניות שלך
    סל הקניות שלך ריק