טיפולים

טיפול צביעת גבות/ריסים

הדבר הפך לטרנד של ממש בשנים האחרונות ונשים רבות בוחרות באפשרות שכזו. צביעת ריסים וגבות עוזרת לשדרג משמעותית את מראה הפנים. גבות וריסים מדגישים את העיניים שלנו ומעניקים אישיות וייחודיות לפנים. השקעה בגבות וריסים היא בעצם סוד לאיפור מוצלח. כאשר הגבות או הריסים דלילים, השיער בהיר מאד או הופך ללבן עם השנים, טיפול של צביעת ריסים וגבות הוא הפתרון המושלם לבעיה.

טיפול עיצוב גבות

גבות מדגישות את העיניים שלנו. לא מספיק רק “לסדר” את הגבות המומחיות האמיתית היא להתאים את מבנה הגבה בצורה שתתאים למבנה הפנים של הלקוחה, תחמיא לה ותדגיש את העיניים שלה. טיפול עיצוב גבות הינו טיפול מהיר ויעיל ויאפשר לך ליהנות מגבות נקיות ומראה שיבליט את היופי הטבעי של פנייך.

טיפול הרמת ריסים

זהו תהליך קוסמטי, שבמהלכו מורחים על הריסים חומר מיוחד ועשיר בקרטין המזין את שערת הריס. החומר מקבע את ריסים הטבעיים בצורה מעוקלת, נותן להם מראה ארוך ומודגש יותר, ללא צורך בשימוש במסקרה או בכל מוצר איפור אחר.
בטיפולי הרמת ריסים אין הדבקה של ריסים נוספים ואין תוספת של משקל, ולכן הטיפול מתאים לכל מי שרוצה להדגיש ולשפר את מראה הטבעי של הריסים.

טיפול הרמת גבות

בשיטת הלמינציה מתבצע בעזרת קרטין במספר שלבים. בטיפול שערות הגבה מורמות כלפי מעלה באופן קבוע, מה שנותן אשלייה של גבות מלאות, מעוצבות ומסודרות. בנוסף לאפקט האסתטי, מדובר בטיפול משקם שמזין את השערה, מחזק אותה ואף מאפשר לבצע תיקונים במבנה ומראה הגבה.
הטיפול אינו ארוך ולא כרוך בחוסר נעימות בשום שלב.
הרמת גבות זהו פתרון מושלם לנשים וגברים שלא מעוניינים באיפור קבוע או צביעת גבות, ונמאס להם לשים מסקרה או ג’ל לגבות ולסרק אותם מידי יום.

מוצרי טיפוח לשימוש ביתי

0
    0
    סל הקניות שלך
    סל הקניות שלך ריק